October - Responsive One Page WordPress Theme

October – Responsive One Page WordPress Theme

October teması, yaratıcı freelance tasarımcılar, fotoğrafçılar, web ajansları veya sanatçılar için hazırlanan bir responsive tema.

Zarif ve modern tasarıma sahip, temiz ve basit, tamamen responsive ve özelleştirilebilir olan Bootstrap framework’ü ile geliştirilmiş ve HTML5 / CSS3 teknolojilerine dayanmaktadır.  Satış fiyatı 39$, bu ay ücretsiz indirebiliyorsunuz.

İndir

Blueberry – A Responsive WordPress Blog Theme

Blueberry teması seyahat, yemek ve yaşam tarzı blogcuları için minimal ve Responsive özellikli bir WordPress Temasıdır. Blog tasarımın diğer bir özelliği ziyaretçilerin sadece yazdıklarınıza odaklanmasına sağlamasıdır. Güzel bir minimal blog tasarımı tavsiye ederim. Fiyatı 49$, bu ay için ücretsiz.

İndir
Blueberry - A Responsive WordPress Blog Theme
Laundry | Dry Cleaning & Laundry WordPress theme RTL

Laundry | Dry Cleaning & Laundry WordPress theme RTL

Laundry | Dry Cleaning & Laundry modern çok amaçlı wordpress teması. Tema kuru temizleme ve çamaşır hizmetleri veren kurumlar için hazırlansada sizler rahatlıkla bir kurumsal sitenizi hazırlayabilirsiniz. İçerisinde demo içerikle birlikte geliyor. Bu temayı kurulum aşamasında görüp üzerinden düzenlemenize yarayan güzel bir artı özellik. Arşivinize ekleyebilirsiniz  fiyatı 59$ bu ay için ücretsiz indirebiliyorsunuz.

İndir